ارتباط با کارشناس فروش

021-62 99 96 97

چینیران

واردات بلبرینگ از چین به ایران و دبی

واردات بلبرینگ

شرایط حمل بلبرینگ از چین به دبی

شرکت چینیران امکان حمل و واردات بلبرینگ از چین به ایران و دبی به صورت دریایی در کمترین زمان ممکن را برای شما فراهم میکند. شرکت حمل چینیران از ابتدای خرید شما، زمان ترخیص کالا از چین انبارداری و نگه داری در کنار شما تجار عزیز خواهد بود.

خدمات شرکت چینیران به شرح زیر میباشد.

  • تائید اصالت کارخانه وشرکت چینی
  • پرداخت وجه و انتقال یوان
  • حمل داخلی کالا در چین
  • بسته بندی و انبارداری و تجمیع کالا
  • حمل دریایی از چین به دبی
  • ترخیص کالا از گمرک دبی

تائید اصالت کارخانه و شرکت چینی

در شرایط کنونی و افزایش قیمت ارز امکان سفر به کشور چین بسیار محدود شده است. به موجب آن تائید و رویت و اصالت کارخانجات در چین به سختی انجام میپذیرد. راه حل این مشکل که به نوعی اصلی ترین دقدقه تجار ایرانی برای تجارت با چین است، توسط شرکت حمل چینیران با پیگیری شرکت و کارخانجات در چین توسط مدارک شرکت چینی در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ هزینه است.

شرکت حمل چینیران به عنوان شریک تجاری شما در امر واردات کالا از چین پیش از هرگونه پرداخت وجه از اصالت کارخانه و یا شرکت اطمینان حاصل میکند تا شما تجار عزیز با خیال آسوده به تجارت خود رونق ببخشید.

پرداخت وجه و انتقال یوان چین

امکان انتقال حواله یوان از ایران به چین از دیگر خدمات شرکت حمل چینیران است. انتقال حواله یوان چین در بسیاری از موارد با توجه به تحریم های بانکی موجود امری دشوار است. در بسیاری از موارد کارمزد و چند نرخی بودن قیمت حواله باعث سردرگمی تجار عزیز میشود.

شرکت حمل چینیران هر روز با توجه به قیمت صرافی های معتبر در کشور امارات و عراق بهترین نرخ حواله را به صورت تضمینی در اختبار شما تجار گرامی قرار میدهد، تا با خیال آسوده جهت حمل بلبریگ از چین به دبی اقدام نمایید.

حمل داخلی کالا در چین

کشور چین بسیار پهن آور است و در بسیاری از موارد شهر ها و استان های مختلفی در تولید یک کالا مشارکت میکنند. برای مثال ممکن است در چند استان چین چندین کارخانه بزرگ تولید بلبرینگ وجود داشته باشد. هزینه حمل داخلی در چین و هزینه انبار داری در بسیاری از موارد مورد توجه قرار نمیگیرد. ولی در زمان تسویه حساب شما با عدد قابل توجهی مواجه میشوید که در محاسبات خود وجود نداشته است.

در چین نرخ حمل و نقل بین شهری یا درون شهری بسیار رقابتی است. این بدان معناست که برای حمل کالای شما از کارخانه تا بندر و یا انبار شرکت، چندین نرخ وجود داشته باشد. شرکت حمل چینیران با بررسی چندین شرکت و انتخاب سریعترین و بهترین گزینه هزینه حمل داخلی، کالای شما را در چین به کمترین حالت ممکن تبدیل خواهد کرد.

بسته بندی و انبارداری و تجمیع کالا

بسته بندی و انبار داری و تجمیع کالا از دیگر خدمات چینیران است که میتوانیم به شما ارائه کنیم. امکان انبار داری و تجمیع بار دیگر موردی است که در پایین آمدن هزینه تمام شده برای حمل بار از چین به دبی موثر است. اگر از چند شهر چین خرید کرده اید و یا بسته بندی که توسط فروشنده انجام پذیرفته مورد قبول شما نیست، ما میتوانیم با بهترین هزینه به شما خدمات انبار داری و بسته بندی را ارائه دهیم.

حمل دریایی از چین به دبی

حمل بلبرینگ از چین به دبی تخصص ماست. حمل بار دریایی از چین به دبی در شرکت حمل چینیران به صورت هفتگی صورت میگیرد. در هر هفته روزهای چهارشنبه یک کانتینر 40 فوت برای بارگیری کالای شما آماده است. با توجه به ارسال هفتگی بار از چین به دبی، زمان باقی ماندن کالای شما در چین به کمترین حالت ممکن تقلیل پیدا میکند

ترخیص کالا از گمرک دبی

امکان ترخیص کالا در گمرک های کشور امارات شاید یکی از اصلی ترین پارامترهای واردات بلبرینگ از چین و واردات لوازم یدکی خودرو به ایران و دبی باشد. بیش از نیمی از بلبرینگ های خریداری شده در چین دارای برند های مختلفی هستند که در امارات نمایندگی فعال دارند. با توجه به این نمایندگی ها در امارات اجازه ترخیص کالا منوط به مجوزهای پر شمار و پیچیده و صرف هزینه های بسیار است. شرکت حمل چینیران در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ممکن این امکان را برای شما فراهم میسازد.

 

برای ارتباط با کارشناس حمل و نقل کلیک کنید

 

*دیگر خدمات چینیران*

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.