ارتباط با کارشناس فروش

021-62 99 96 97

چینیران

هزینه کارگو چین به ایران

هزینه کارگو در چین

هزینه کارگو در چین برای حمل و نقل کالا

کارگو در انگلیسی به معنای محموله یا بار است. اما در تجارت بین الملل منظور از هزینه کارگو چین به ایران ، منظور هزینه ارسال کالا می باشد. شرکت کارگو به معنی و مفهوم شرکت حمل و نقل بین الملل است. همچنین هزینه کارگو در چین به معنی هزینه حمل کالاست. در واقع این اصطلاح مانند دیگر اصطلاحات رایج بین مشاغل مختلف اشتباه، اما پر کاربرد است.

شرکت چینیران با تجربه 15 سال در زمینه حمل بار به صورت دریایی و هوایی از چین به ایران، یکی از قدیمی ترین کارگو های ایرانی در چین محسوب میگردد.

نکات مهم برای محاسبه هزینه کارگو چین به ایران

نکته اول: وزن کالا

وزن کالای شما مهمترین پارامتر در میزان کرایه حمل خرده بار هوایی از چین به ایران است. هر چه وزن محموله شما بیشتر باشد حمل کالای شما با نرخ کمتری صورت میپذیرد. البته باید در نظر داشت که حجم کالا نیز در بار هوایی موثر است. بدین صورت که اگر هر متر مکعب از محموله شما کمتر از 167 کیلوگرم باشد، محموله شما در دسته محموله های حجیم قرار میگیرد و هر متر مکعب از بار شما 167 کیلو گرم محاسبه میگردد. اگر قصد حمل خرده بار دریایی از چین را دارید حتما روی لینک مقابل کلیک کنید.

نکته دوم: شرکت هواپیمایی

شرکت هواپیمایی مورد نظر در خصوص حمل کالای شما، دیگر پارامتر مهم در محاسبه هزینه بار هوایی از چین به ایران است. برای این نکته اشاره به دو شرکت بزرگ حمل کالا از چین به ایران نشان دهنده تفاوت بین نرخ های اعلامی است.

شرکت هواپیمایی ماهان با 5 پرواز در هفته به شهر گوآنگجو و 2 پرواز در هفته به شهر شنجن بیشترین تعداد پرواز یک شرکت ایرانی را به استان گوآندانگ داراست. اما در مقایسه با شرکت قطر ایر ویز با بیش از 7 پرواز مسافری به شهر گوآنگجو و شنجن و 5 پرواز مخصوص حمل بار(CARGO FRIGHT) تعداد پرواز بیشتری نسبت به شرکت ماهان داراست.

تعداد پرواز بیشتر و پرواز مستقیم باربری باعث میشود این شرکت در ارائه خدمات حمل بار از چین به ایران در موقعیت بهتری نسبت به ایران قرار بگیرد. و نرخ پایین تری برای حمل کالا از چین به ایران به فعالان این حوزه اعلام نماید.

حتی با توجه به قوانین وزارت راه جمهوری اسلامی ایران در خصوص جریمه شرکت ها یا اشخاصی که برای حمل کالای خود از شرکت های هواپیمایی خارجی استفاده میکنند؛ ارسال کالا از این طریق در بیشتر موارد با نرخ تمام شده پایین تری صورت میگیرد.

نکته سوم: مبدا خرید کالا

شهری که در آن اقدام به خرید میکنید در کدام استان کشور چین قرار دارد؟ با توجه به حجم واردات کالا از چین میزان پرواز های صورت گرفته به مقصد ایران متفاوت است. برای مثال شهر پکن و شانگهای با توجه به موقعیت دیپلماتیک و تجاری نسبت به شهرهای شنجن و گوانگجو که در موقعیت تولید کننده و صنعتی قرار دارند هزینه های کمتری برای نرخ حمل هوایی دارا هستند. دلیل آن نیز در میزان کمتر بار ارسالی به ایران و رقابت با دیگر شهرها پر ترافیک از لحاظ ارسال بار در این کشور است.

کارگو چین به ایران
کارگو چین به ایران

نکته چهارم: اینکوترمز

فاصله شرکت یا کارخانه که قصد خرید کالا از آن را دارید تا فرودگاه، در صورت خرید کالا به صورت EXW در خصوص حمل داخلی کالای شما تایین کننده است. در اینکوترمز خرید EXW تمامی هزینه ها از جمله هزینه حمل از انبار فروشنده تا فرودگاه و هزینه تشریفات گمرکی مبدآ بر عهده خریدار است.

حال با توجه به شرایط فوق شرکت چینیران چگونه میتواند در کمتر کردن هزینه حمل بار هوایی از چین به ایران به شما تجار عزیز کمک کند؟ شرکت ما با داشتن کادر مجرب و کارآزموده در زمینه حمل ونقل بین المللی است. با توجه به پارامترهای بالا نسبت به انتخاب بهترین شرکت هوایی و بررسی بهترین مسیر برای حمل کالای شما با توجه به مکان انبار تامین کننده اقدام به محاسبه هزینه حمل هوایی از چین به ایران اقدام مینماید.

شرکت خدمات کارگو چین به ایران

شرکت چینیران (بازرگانی اسپاد راه شرق) بیش از 15 سال است که به صورت تخصصی در زمینه واردات کالا از چین، ترخیص کالا از چین و ارائه خدمات کارگو از چین به صورت دریایی و هوایی فعالیت می‌کند. اگر قصد دریافت مشاوره در زمینه بازرگانی را دارید و یا برای اطلاع از آخرین تغییرات در قوانین گمرکی و مشاوره تخصصی در خصوص هزینه کارگو چین به ایران حمل و ترخیص کالا با شماره ۶۲۹۹۹۶۹۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

مراحل حمل کارگو از چین

1- انتخاب کالای مورد نظر

انتخاب کالا با توجه به گستردگی بازار چین کمی دشوار است. با استفاده از وبسایت هایی مانند علی بابا و علی اکسپرس یا تائوبائو می توانید کالای مد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین کارشناسان ما با توجه به نیاز بازار بهترین نوع و مارک کالا را به شما تجار گرامی پیشنهاد می دهند.

2- برسی کیفیت کالا و اعتبار تامین کننده کالا

پس از انتخاب کالا باید اعتبار تامین کننده برای جلوگیری از کلاهبرداری برسی شود، به همین جهت شرکت چینیران با داشتن دفاتر فعال در چین و کارشناسان مسلط به زبان چینی با تامین کننده تماس گرفته و با توجه به برخی معیار ها، سوابق و مدارک معتبر، ماهیت تامین کننده و کیفیت کالاها برسی می شود. پس از تایید اصالت کمپانی مراحل خرید و ثبت سفارش انجام می شود.

3- ثبت سفارش و پرداخت هزینه

پرداخت هزینه کالا از ایران به چین و یا هرجایی در جهان با توجه به تحریم های بین المللی بر سیستم بانکی ایران سالهاست که دچار مشکلات و چالش های فراوانی است. اما به واسطه شرکت چینیران این کار برای بازرگانان آسان شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از حواله یوان چین روی لینک کلیک کنید.

4- انتخاب روش حمل و نقل

حمل کارگو از چین به دو روش هوایی و دریایی انجام می شود.

کارگو هوایی چین

حمل بار هوایی به دو صورت فریت بار و کارگو انجام می شود. اگر کالای فاسد شدنی دارید و یا برای حمل آن زمان کافی ندارید و یا حتی اگر کالای با ارزشی یا گرانقیمتی دارید که امنیت کالا برایتان مهم است. روش حمل دریایی گزینه مناسبی برای شما می باشد. اما نسب به حمل دریایی هزینه بیشتری برای شما دارد. همچین وزن کالا در هزینه کارگوی هوایی تاثیرگذار خواهد بود.

کارگو دریایی چین

همانطور که میدانید حمل کارگو به روش دریایی زمان بیشتری برای شما خواهد داشت و کالای شما به روش LCL حمل خواهد شد و نسبت به حمل هوایی هزینه کمتری خواهد داشت.

5- ترخیص کالا

ترخیص کالا از چین به ایران نیز توسط تیم متخصص چینیران در کلیه گمرات کشور با کمترین نرخ و سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر می‌باشد.

سوالات متداول

چگونه می توان هزینه ی کارگو از چین را کاهش داد؟

با توجه به تجربه 15 ساله کارشناسان شرکت چینیران، روش هایی متعددی برای کاهش قیمت کارگو چین وجود دارد. در همین مقاله برخی از این نکات ذکر شده و بازرگانانی که قصد دارند تجارتی پرسود داشته باشند با کارشناسان ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم در اختیارشان قرار گیرد.

مدت زمان ارسال کارگو از چین به ایران چقدر است؟

مدت زمان حمل بار با کشتی از بندر چین به ایران در خوشبینانه ترین حالت 25 روز و در بدبینانه حالت 40 روز طول میکشد. و در روش حمل هوایی خوشبینانه ترین حالت 4 روز و بدبینانه ترین حالت 10 روز کاری زمان می برد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.