ارتباط با کارشناس فروش

021-62 99 96 97

چینیران

واردات و حمل دوربین مداربسته از چین

حمل دوربین مداربسته از چین

حمل دوربین مداربسته از چین به ایران و دبی

امکان حمل دوربین مداربسته از چین به ایران و دبی به صورت دریایی و هوایی از دیگر خدمات ما به شما تجار عزیز میباشد. در ادامه مطلب با شرایط و ملزومات واردات دوربین مداربسته از چین آشنا می شویم.

  • اگر قصد خرید دوربین مداربسته به صورت کامل و یا واردات ملزومات دوربین مداربسته را در چین دارید.
  • اگر قصد حواله یوان از ایران به چین را در کمترین زمان با بهترین نرخ دارید.
  • اگر در انتخاب کمپانی و یا کارخانه چینی که قصد خرید از آن را دارید دچار تردید شده اید.
  • اگر قصد خرید از چند شرکت و کارخانه را دارید و با مشکل تجمیع کالا و انبار داری رو به رو هستید.
  • حتی اگر مشکل ثبت سفارش و ترخیص کالا از چین برای دوربین مداربسته و ملزومات آن دارید.

تمامی موارد بالا را به ما بسپارید چون حرفه ای ترین شرکت چینیران حرفه ای ترین وارد کننده دوربین مداربسته از چین است. چینیران با سابقه بیش از 15 ساله در زمینه واردات دوربین مداربسته و ملزومات آن بی تردید با تجربه ترین شرکت حمل و نقل در این زمینه است.

چینیران در تمامی مراحل حمل دوربین مداربسته از چین یک گام جلوتر از بقیه

با توجه به شناخت کافی شرکت چینیران در زمینه خرید و حمل و ترخیص دوربین مداربسته بی شک شما با بهترین خدمات رو به رو هستید. چون در این زمینه تجربه مهمترین پارامتر است. ما این تجربه را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

در زیر به صورت مختصر به این موارد خواهیم پرداخت:

  • معرفی و خرید از بهترین شرکت های فعال در صنعت مدار بسته در چین
  • حواله یوان به صورت روزانه از ایران به چین بدون کارمزد
  • حمل و ترخیص هوایی برد، لنز و برد دید در شب به صورت هفتگی از فردگاه امام
  • حمل و ترخیص دریایی بدنه دوربین و بدنه DVR به صورتی کانتینری به صورت ماهانه
  • حمل و ترخیص هوایی و دریایی دوربین مدار بسته از چین به دبی به صورت هفتگی
واردات دوربین مداربسته
واردات دوربین مداربسته از چین

معرفی و خرید از بهترین شرکت های فعال صنعت دوربین مدار بسته در چین

اگر قصد خرید دوربین مداربسته از چین را دارید و یا در خصوص شرکت و یا کارخانه مد نظر خود دچار تردید هستید. اگر قیمت های متفاوت از یک محصول در بررسی های خود به دست آورده اید و در خصوص کیفیت محصول مد نظر خود دچار تردید شده اید. اگر به مشاوره در زمینه انتخاب کالای مناسب در شرایط فعلی بازار ایران نیاز دارید. ما به شما در انتخاب بهترین شرکت با کمترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت و همچنین بهترین موارد را جهت واردات این محصولات به شما معرفی خواهیم کرد.

حواله یوان به صورت روزانه از ایران به چین بدون کارمزد

امکان حواله یوان در کمترین زمان و با بهترین نرخ یکی دیگر از خدمات ما در صهولت تجارت شماست. شرکت حمل و نقل چینیران حواله یوان را به صورت روزانه با بهترین نرخ برای شما عزیزان انجام میدهد و رسید پرداختی را در همان روز برای شما ارسال میکند.

حواله های کوچک شما را نیز انجام میدهیم

پرداخت حواله قوانین و شرایط خاصی دارد و امکان حواله های کوچک و کم امکان پذیر نیست. یا با کارمزد همراه است ولی چاره این کار نیز چینیران است. ما بدون دریافت کارمزد با بهترین نرخ تمامی حواله های شما را انجام میدهیم.

حمل و ترخیص هوایی برد، لنز و برد دید در شب به صورت هفتگی از فردگاه امام

امکان حمل دوربین مداربسته از چین و ترخیص آن در گمرک فرودگاه امام خمینی یکی دیگر از خدمات شرکت حمل چینیران است. نرخ حمل و ترخیص کاملا توافقی است و بسته به ماهیت کالا و وزن محموله شما محاسبه میگردد. بزرگترین مشکل در این خصوص عدم آگاهی درست از قیمت نهایی ترخیص کالاست.

ولی در چینیران ما از همان ابتدای همکاری عدد دقیق حمل و ترخیص کالای شما را به شما اطلاع خواهیم داد. و در صورت پذیرش از جانب شما اقدام به ارسال کالا از چین به ایران می نماییم. با توجه به هزینه بیشتر حمل هوایی نسبت به حمل دریایی، تجار فعال در این صنعت، بیشتر مواردی مانند:

برد دوربین اعم از AHD و IP، لنز و آی آر کات، برد دید در شب و برد DVR را به صورت هوایی حمل میکنند. این موارد حجم و وزن کمی را نسبت به دیگر ملزومات دوربین مداربسته داراست و حمل این موارد در حمل هوایی بسیار به صرفه تر است.

حمل و ترخیص دریایی بدنه دوربین و بدنه DVR به صورتی کانتینری به صورت ماهانه

اگر قصد حمل دوربین مداربسته از چین به صورت دریایی را دارید، ما امکان حمل و ترخیص آن را برای شما فراهم کرده ایم و شما میتوانید به هر میزان کالای خود را به انبار ما در چین تحویل دهید و در کمترین زمان محموله خو را در تهران و یا در هر کدام از شهرهای ایران تحویل بگیرید.

حمل و ترخیص هوایی و دریایی دوربین مدار بسته از چین به دبی به صورت هفتگی

اگر قصد ارسال کالای خود را از چین به دبی داشته باشید نیز ما تمامی مراحل این فرایند را برای شما انجام خواهیم داد. شرکت چینیران هر هفته در روزهای چهارشنبه یک کانتینر 40 فوت از بندر نانشا در نزدیکی شهر شنزن و گوانگجو به مقصد دبی ارسال میکند و در مدت کمتر از یک ماه کالای شما را در دبی ترخیص و بدون دریافت هزینه کالای شما را به انبار یا اسکله مد نظر شما تحویل میدهد که این امر باعث برنامه ریزی دقیق تر و صهولت در روند واردات شما عزیزان را حاصل میکند.

در خصوص ارسال بار به صورت هوایی از چین به دبی نیز تمامی مراحل و فرایند مطابق فرایند دریایی انجام میشود. با این تفاوت که کالای شما فقط به هفت روز نیاز دارد تا در دبی به نماینده شما تحویل گردد که این هفت روز شامل کلیه خدمات حمل و ترخیص و تحویل در دبی میباشد.

سوالات متداول واردات دوربین مداربسته

خبر ممنوعیت واردات دوربین مداربسته از چین صحت دارد؟

خیر ، امکان واردات دوربین مدار بسته از چین برقرار است و این کالا در اولویت 26 قرار دارد.

تعرفه گمرکی واردات دوربین مداربسته چگونه است؟

دوربین مدار بسته با ردیف تعرفه 85258010 با حقوق ورودی 10 درصدی انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایر هزینه های حمل و نقل و ترخیص دوربین مداربسته با کارشناسان چینیران تماس حاصل نمایید.

برای واردات دوربین مداربسته چه مجوز هایی نیاز است؟

برای واردات دوربین نیاز به کسب مجوز از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط و هزینه و تعرفه های واردات دوربین مداربسته با کارشناسان ما در واتس آپ در تماس باشید. >>>>> ارتباط با کارشناسان حمل و ترخیص در واتس آپ 

همچنین بخوانید از سایر مطالب:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.