خدمات ما

واردات پمپ از چین با شرکت چینیران

اشتراک گذاری:

واردات پمپ از چین - واردات پمپ

پمپ های آب و یا پمپ های صنعتی جزو مهم ترین تجهیزات مکانیکی و وسایل ضروری برای پمپاژ و توزیع آب و مایعاتی چون نفت و در صنایع مختلف مانند کشاورزی، ساختمانی و تامین آب شهری هستند و از آنجایی که تولیدات داخلی پاسخگوی نیاز بازار در این مورد نیست، واردات و ترخیص پمپ صنعتی برای پاسخگویی به این نیاز امری بسیار مهم است.

بنابراین، اگر قصد واردات دستگاه های صنعتی از چین را دارید ، واردات پمپ آب از چین بهترین گزینه برای واردات از چین است. یکی از دلایل واردات انواع پمپ ها از چین می‌توان به سود بالا در فروش پمپ‌ ها هم به صورت آنلاین و هم حضوری و همچنین تولید پمپ‌های با کیفیت با استفاده از فناوری روز دنیا اشاره کرد.

مهم ترین دلایل واردات پمپ از چین

نوآوری و فناوری چین در ساخت پمپ:

بیشتر تولید کنندگان پمپ در کشور چین همواره از فناوری‌ های روز دنیا پیروی می کنند و در ساخت محصولات خود نوآوری ‌های ویژه‌ ای دارند، به همین دلیل پمپ‌ های کمیاب و منحصر به فردی در کشور چین تولید می‌شود. فناوری ‌های جدید به کار رفته در کالا های چینی می ‌تواند فرصت فروش فوق العاده‌ای را در سراسر دنیا و همین طور کشور ما فراهم نماید چرا که تقاضای بازار برای خرید از چین در سصح جهان رو به افزایش است و همچنین این فناوری ها به عمر مفید و بهبود عملکرد بهتر و کارایی پمپ ‌ها کمک قابل توجهی می‌کنند.

کیفیت بالا در پمپ‌ های چینی

اکثر مردم تصور می‌کنند که تمام محصولات پمپ‌ های چینی بی کیفیت و بی دوام هستند در صورتی که این باور کاملاً اشتباه است. پمپ‌ های چینی با قیمتی کمتر نسبت به بقیه کشورها تولید می شوند، اما بسیاری از تولیدکنندگان و کمپانی های معتبر تلاش می‌کنند تا کیفیت بالایی در پمپ های تولیدی خود رعایت کنند.

اکثر تولید کنندگان چینی کیفیت محصولات خود را تضمین می‌کنند، همچنین شرایطی فراهم شده است تا قبل از خرید انبوه با ارسال نمونه بار و بررسی و آزمایش آن، از کیفیت محصول مطمئن شده و سپس برای واردات پمپ آب از چین اقدام کرد. بنابراین، نباید نگران خرید پمپ آب از چین با قیمت کمتر ولی کیفیت بالا باشید. شرکت چینیران در زمینه واردات می تواند در کنار شما ایستاده و صفر تا صد مراحل خرید از چین و تحویل در ایران را بر عهده گیرد. 02162999697

مطلب پیشنهادی : واردات ابزار از چین

واردات پمپ از چین

واردات پمپ از چین و سود بالای آن

واردات پمپ از چین یکی از پر سود ترین تجارت ‌های بین المللی می باشد
زمانی که قیمت پمپ در چین برای تاجران بسیار ارزان تمام شود، واردات و فروش آن در کشوری دیگر سودبالایی به دنبال خواهد داشت.

قیمت مناسب خرید پمپ ها در چین

هزینه ‌های تولید پمپ ‌ها در چین نسبت به سایر کشور ها بسیار کمتر است به همین دلیل وارد کنندگان می‌ توانند پمپ‌ های با کیفیت بالا را با هزینه کمتری خریداری و وارد کشور کنند.

مراحل کامل واردات پمپ از چین

در ادامه ی این قسمت به مراحل کلی واردات پمپ‌ ها از چین می ‌پردازیم:

انتخاب پمپ برای خرید

نخستین مرحله برای واردات پمپ از چین، انتخاب نوع و مدل پمپی است که آن را نیاز دارید. مثلا باید ببینید که از بین پمپ‌ های آبی، فاضلابی، صنعتی یا دیگر انواع پمپ‌ها به کدام یک احتیاج دارید این موضوع از جمله است که در زمان واردات پمپ میبایست در نظر گرفت. انتخاب نوع پمپ باید بر اساس نیازها شما و کاربرد آن در صنعت مورد نیاز انجام پذیرد.

وادرات پمپ آب - واردات پمپ

انتخاب تولید کننده و فروشنده معتبر برای واردت پمپ از چین

دومین مرحله، بعد از انتخاب نوع پمپ مرحله تحقیق و بررسی میباشد.در روند تحقیق و بررسی، واردکنندگان میبایست بهترین تولیدکننده پمپ را در میان تامین کنندگان پیدا کنند. وادکنندگان میوانند با مقایسه امکانات، تجربه‌ها و نمونه‌های کاری آن‌ها، تولیدکنندگان معتبر را انتخاب کنند.

دریافت و بررسی نمونه قبل از خرید پمپ از چین

قبل از نهایی کردن معامله و واردات پمپ از چین، پیشنهاد میکنیم یک نمونه از پمپ‌ های تولیدی مورد نظر را از کارخانه درخواست کنید. با دریافت نمونه شما میتوانید کیفیت و عملکرد پمپ را آزمایش کنید و با اطمینان بیشتر خرید خود را انجام دهید.

مرحله چهارم هماهنگی با فروشنده

در این مرحله شرکت چینیران با کارشناسان متخصص خود ، صفر تا صد واردات پمپ و هماهنگی های لازم لا تامین کننده و دریافت پکینگ لیست و و سایر کار ها بر عهده گرفته تا کالای خود را در ایران تحویل بگیرید.

مذاکره و نوشتن قرار داد با تامین کننده چینی

پس از تأیید کیفیت نمونه و نهایی کردن قیمت، به مرحله مذاکره میرسیم. در این مرحله تمامی موارد مورد با اهمیت از جمله قیمت نهایی، تعداد، شرایط پرداخت، ترم حمل، زمان تحویل، محل تحویل و دیگر را با تامین کننده توافق نمایید.

تهیه مدارک مورد نیاز واردات پمپ چینی

در این مرحله شما باید مدارک مورد نیاز و مهم برای واردات را در سریعترین زمان ممکن تهیه نمایید. این مدارک شامل ، مجوز های مرتبط به واردات اسناد ، و سایر مدارک است.

تشریفات گمرکی و ترخیص کالاپ

پس از واردات پمپ به ایران، واردکننده پمپ میبایست مراحل تشریفات گمرکی و ترخیص پمپ ها را آغاز کند. داشتن اطلاعات دقیق و مدارک کامل جزو مهم ترین مسائلی هستندکه برای واردات بهتر و راحت تر باید به آنها توجه کنید.

واردات پمپ از چین - واردات پمپ آب

درباره واردات پمپ آب از چین

همانطور که میدانید کشور چین، بزرگترین کشور دنیا در زمینه تولید انواع محصولات و کالاها و پاسخگوی نیازهای مردم در سر تا سر دنیا است.

همچنین به دلیل محدود شدن مراودات تجاری ایران با سایر کشورها در سال‌های اخیر، واردات از چین افزایش یافته است علاوه بر آن این کشور از دیرباز بزرگترین شریک تجاری ایران بوده است و به دلیل گستردگی محصولات، این کشور بسیاری از کالاهای مورد نیاز کشور را تامین می‌کند.

 کشور چین به دلیل تولیدات انبوه با استفاده از فناوری روز دنیا، نیروی کار فراوان و همچنین دست‌کاری در نرخ ارز، توانسته است کالاهای با کیفیت اما با قیمت پایین‌تر نسبت به کشورهای دیگر تولید کند. به این ترتیب کشور چین توانسته به طور گستره بازار های کل جهان را تامین کند.

فناوری‌ های جدید و تنوع بالا در کالاهای چینی توانسته است علاوه بر کشور ایران، فرصت فروش فوق العاده‌ای را در سراسر دنیا به وجود آورد زیرا تقاضای بازار نیز برای استفاده از تولیدات محصولات جدید چینی، روز به روز در تمام دنیا در حال افزایش است.

واردات کالا از چین به ایران در چند سال گذشته با قیمت های پایین رواج بیشتری پیدا کرده است.

واردات پمپ آب از چین تجارتی پر سود است اما نیازمند تخصص در زمینه خرید و ترخیص است که شرکت بازرگانی چینیران در این زمینه کنار شماست.

واردات پمپ از چین - واردات پمپ آب از چین

سخن آخر درباره واردات پمپ از چین

میدانید که خرید با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان، از تولید کننده و فروشنده معتبر و هماهنگی با آنها جهت آماده سازی و ارسال پمپ های آب و یا هر کالای دیگری نیازمند تخصص، تجربه و ترفند های خاص خود است.

همینطور اطلاع از مدارک لازم سازمان گمرک جهت واردات و ترخیص و دستورالعمل ها اهمیت دارد.

 مشاورین ما آماده هستند تا بهترین راهنمایی را با توجه به سرمایه، بودجه و نوع کالای مد نظر به صورت رایگان به شما تاجران محترم ارائه دهند و در انتخاب کالای مناسب یاریتان نمایند.

شرکت چینیران با داشتن سال ها تجربه در زمینه خرید، واردات و ترخیص انواع کالا آماده همکاری با شما تاجران و بازرگانان عزیز می‌باشد.

مقالات و اخبار کاربردی

مطالب کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
نیاز به راهنمایی دارید؟