ارتباط با کارشناس فروش

021-62 99 96 97

چینیران

واردات اسباب بازی از چین به ایران و دبی

واردات اسباب بازی از چین

اسباب بازی یکی از کالاهایی که بیشتر برای کودکان زیر 12 سال محبوبیت زیادی دارد و در ایران نیز بازار فروش خوبی دارد. وسایل بازی کودک به عنوان یک کالای پرسود محسوب می‌شود. چین بزرگترین تولید کننده و صادر کننده اسباب بازی در جهان است. بیش از 50 درصد از اسباب بازی های جهان از چین تامین می شود. این به آن معناست که چین بیشترین تنوع را نسبت به سایر کشورهای جهان دارد. در ادامه این مقاله شما را با نحوه واردات اسباب بازی از چین به ایران و دبی آشنا خواهیم کرد و تمام تجربیات خود را در اختیارتان قرار می دهیم.

شرکت وارد کننده اسباب بازی از چین

شرکت چینیران بیش از 15 سال است که در زمینه واردات، حمل و ترخیص اسباب بازی از چین فعالیت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره 02162999697 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نحوه واردات اسباب بازی از چین

4 مرحله برای واردات اسباب بازی از چین وجود دارد:

مرحله 1: تحقیقات خود را در بازار چین انجام دهید

پیش از واردات یک کالا برای سود بیشتر، باید وضعیت بازار را بررسی کنید. به عبارتی ببینید که چه کالایی نیاز بازار ایران است و طرفدار زیادی دارد. سپس با مراجعه به سایت های عمده فروشی چینی مانند: alibaba.com یا taobao.com می توانید قیمت انواع اسباب بازی را بر اساس مقادیر مختلف بررسی کنید.

مرحله 2: یافتن تامین کننده

در این مرحله باید بهترین و معتبرترین تامین کننده ها را پیدا کنید و ماهیت آن ها را مورد بررسی قرار دهید. این کار را بهتر است به تیم متخصص چینیران بسپارید. شرکت حمل و نقل چینیران با داشتن دفاتر در چین و کارشناسان مسلط به زبان چینی می توانند، اصالت کالا و ماهیت کمپانی را در کشور چین بررسی کنند، تا خریدی امن و مطمئن داشته باشید.

مرحله 3: پرداخت هزینه

روش های پرداخت هزینه کالا با چند روش قابل انجام است.

  • حواله یوان ویچت و علی پی
  • حواله یوان صادراتی
  • حواله دلار

برای مطالعه بیشتر در زمینه حواله یوان چین کلیک کنید.

مرحله 4: انتخاب روش حمل اسباب بازی از چین

حمل کالا از چین به 2 روش دریایی و هوایی انجام می شود. اما بیشتر تاجران روش دریایی را به دلیل هزینه ی کمتری که دارد، انتخاب می کنند. همچنین شرکت بین المللی چینیران خدمات حمل بار به بندرعباس و کشور امارات را با نازلترین قیمت انجام میدهد.

مرحله آخر: ترخیص اسباب بازی از چین

در مرحله آخر باید کالا های خود را از گمرک ترخیص کنید. در این مرحله شما نیاز به یکسری مدارک خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص حتما مقاله ترخیص کالا از چین را مطالعه نمایید.

باید گفت به دلیل ممنوعیت واردات اسباب بازی کالای شما به گمرکات کشور امارات حمل و ترخیص می شود. میتوانید برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.>>>>> 02162999697

چه نوع اسباب بازی هایی را می توانید از چین وارد کنید؟

بازار اسباب بازی بسیار گسترده است، اگر قصد خرید عمده اسباب بازی از چین را دارید موارد زیر میتواند کمک زیادی به شما می کند.

  • اسباب بازی کنترل از راه دور یا RC مانند: ماشین کنترلی، کوادکوپتر و …
  • اسباب بازی های آشپزخانه که معمولا برای دختر بچه ها است.
  • اسباب بازی های فکری مانند: چرتکه، شطرنج ، منچ و …
  • انواع اسباب بازی الکترونیکی
  • اسباب بازی های چوبی مانند: برج هیجان
  • اسباب بازی الکترونیکی

ممنوعیت واردات اسباب بازی!

طبق گزارش گمرک جمهوری اسلامی ایران هر نوع کالایی که مشابه آن در داخل کشور تولید داشته باشد، واردات آن ممنوع است. همچنین برخی از تولیدکنندگان داخلی به دلیل این که اسباب بازی های چینی قیمت پایین ترین دارند، از این وضعیت متضرر شده اند. به همین دلیل واردات اسباب بازی به کشور ممنوع شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.