خدمات ما

خرید عمده از چین و معرفی سایت های عمده فروشی چین و نکات لازم

اشتراک گذاری:

سایت های عمده فروشی چین

بازارهای  B2B بستری است که فروشندگان میتوانند برای به نمایش گذاشتن محصولات خود ، وب سایت خود را برای ارتباط با خریداران جهانی ایجاد کنند . این سایت ها برای واردات عمده از چین به سرعت در حال رشد هستند افراد مختلف در سرتاسر جهان از این وبسایت ها جهت تامین منابع مورد نیاز و تجارت و بازرگانی استفاده شایانی میکنند.

معرفی سایت های عمده فروشی چین ( B2B )

کشور چین در حمایت و توسعه ی اقتصاد دیجیتال جهان با پیشرفت چشمگیری رو به جلو حرکت کرده ، به طوری که بسیاری از تجار و بازرگانان را به این سمت هدایت کرده است .

از نکات مهم برای کاربران این سایت ها اصالت از تاریخچه ی این شرکت هاست.

سایت های عمده فروشی چین
سایت های عمده فروشی چین

سایت علی بابا ( Alibaba )

 Alibaba از سایت های رهبری تجاری بین المللی قرار گرفته است  از معرف ترین سایت های عمده فروشی چین که بسیار مورد توجه تجار و بازرگانان جهان قرار گرفته است.

این شرکت دارای سه زیر مجموعه به نام علی بابا ، تائو بائو و تی مال دارد و صدها میلیون کاربر و میلیون ها تاجر در کسب و کارهای بین المللی در این سایت به فعالیت میکنند این سایت با اتکا بر کاربران خود در سال گذشته بالغ بر 248 میلیارد دلار تراکنش از سرتاسر جهان داشته است که از مجموع معاملات سایت های معروفی چون eBay و Amazon.com هم فراتر بوده است.

تاسیس علی بابا از سال 1999 آغاز شد و در مدت زمان کوتاهی این سایت به صورت تصاعدی رشد کرد . علی بابا بیش از 8 میلیون عضو در 220 کشور در سراسر جهان دارد.

علی بابا تشکیل شده از شرکت های تولیدی و یا تولید کنندگان قابل اعتمادی است که بالاترین کیفیت را با رقابتی ترین قیمت ارائه میدهند.

از دیگر مزیت های علی بابا خرید آسان و کارامد ، در کنار قیمت رقابتی است .در حال حاضر بسیاری از تاجران و بازرگانان دنیا از طریق این سایت اقدام به خرید عمده کالاهای وارداتی میکنند.

به علاوه ، خریداران امکان برسی انواع محصولات هر صنعت را دارند ومیتوانند محصول مورد نظر خود را پس از برسی انتخاب کنند.

این سایت این امکان را فراهم آورده است که فهرستی از کاخانه ها و همچین شرکت های بازرگانی در چین را در اختیار بازدید کنندگان خود قرار میدهد تا با اطمینان خرید خود را انجام دهند.  

https://www.alibaba.com

سایت های عمده فروشی چین
سایت های عمده فروشی چین

GLOBAL SOURCES

گلوبال سورسز Global Sources از سایت های معروف بازارعمده فروشی چین ( B2B ) است

این سایت در سال 1971 تاسیس شد گلوبال سورسز از وب‌ سایت های رسمی تجارت بین‌الملل چند کاناله‌ ی B2B است که دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ چین است که از طریق نمایشگاه های تجاری آنلاین و نشریات تجاری صنعت خود را معرفی و توسعه میبخشد .

نمایشگاه های منظم تجاری آنها در هنگ کنگ بسیار گسترده و پرطرفدار است و به مشتریان خود جهت سورسینگ از چین کمک میکند .

 این وبسایت فرصت پیدا کردن تامیین کنندگان چینی را سهولت میبخشد اما بعد از یافتن تامین کننده ی مورد نظر باید در نظر داشت که ارزیابی های لازم صورت گیرد .

عمده ی فعالیت این شرکت بر صنایع الکترونیک است.

www.globalsources.com

سایت های عمده فروشی چین
سایت های عمده فروشی چین

Made-in-China یکی از بهترین سایت های عمده فروشی چین

Made-in-china در نانجینگ که یکی از بازار های عمده فروشی چین است قرار دارد . فعالیت اصلی این شرکت در هزینه های عضویت ، هزینه های تبلیغات و صدور گواهی نامه برای تامین کنندگان است

این سایت معتبر ماهانه بیشتر از 50 میلیون بازدید صفحه از سر تا سر جهان دارد این سایت عمده فروشی چین میتواند با ارائه پیشنهادات عمده فروشی تخفیف خوبی برای مشتری خود از طریق تامین کنندگان ارائه میکند .

اگر چه این سایت همانند سایت های عمده فروشی چین دیگر در رقابت است اما بازدید کنندگان کمتری دارد و تلاش میکند تا تاثیر مهمی بر خریداران خارج از کشور بگذارد و جایگاه خود را حفظ کند.

www.madeinchina.com

سایت های عمده فروشی چین
سایت های عمده فروشی چین

سایت علی اکسپرس ( ali express )

AliExpress از جمله معروف ترین سایت های خرید آنلاین از کشور چین است که به نسبت سایر سایت های عمده فروشی از قسمت مناسبی و در عین حال از تنوع فراوان برای عرضه ی محصولات خود استفاده میکند.

علی اکسپرس هم مانند علی بابا یکی از سایت های عمده فروشی چین است که فعالیت خود را در سال 2010 آغاز کرده و از زیر مجموعه های سایت علی بابا می باشد.

با شرکت چینیران میتوانید از صفر تا 100 خرید از علی اکسپرس و واردات به ایران را انجام دهید. کافیست تا با کارشناسان مربوطه در این زمینه در ارتباط باشید

خریداران تجاری میتوانند با جستجو در این سایت به تنوع بسیاری از لوازم الکترونیکی ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، انواع زیور آلات ، انواع واردات لوازم جانبی موبایل و… دست یابند.

از دیگر خدمات موثر برای جذب دنبال کنندگان ارائه خدمات باز پرداخت در صورت آسیب محصولات و دیرکرد تحویل کالاست.

شرکت هایی که در سایت علی اکسپرس به فعالیت می پردازند محصولات خود را از تولید کنندگان چینی به صورت مستقیم دریافت میکنند و این امر سبب مطلوب بودن قیمت کالاهای عرضه شده در این سایت میگردد .

در این وبسایت محصولات متنوعی  توسط فروشندگان متعدد، با درجه های کیفی و قیمت های گوناگون ارائه شده است و سبب جذب کاربران بسیاری به سوی این سایت گردیده است.

www.aliexpress.com

سایت های عمده فروشی چین
سایت های عمده فروشی چین

سایت Tmall( تی مال )

Tmall یکی از بهترین سایت های عمده فروشی چین و معتبر برای خرید انواع محصولات به صورت آنلاین است که به صورت B2C فعالیت می کند و از سایت های زیر مجموعه ی علی بابا است این سایت انواع محصولاتی مانند پوشاک، لپ تاپ و لوازم جانبی آن، موبایل و واردات لوازم جانبی موبایل ، زیورآلات ، لوازم خانگی ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، واردات لوازم ورزشی و بسیاری از کالاهای دیگر را بهترین کیفیت و و دارای کمیت فراوان ارائه میدهد.

خریداران از طریق این سایت میتوانند کالای مورد نظر خود را به همراه قیمت مطلوب به صورت مستقیم از تولید کنندگان چینی تهیه نمایند به علاوه از خدمات موثر این سایت برای خرید های عمده این است که امکاناتی را فراهم آورده است که بازرگانان تجاری و خریداران محترم از سرتاسر جهان از این سایت خرید های عمده داشته باشد.

www.tmall.com

سایت های عمده فروشی چین
سایت های عمده فروشی چین

سایت تائوبائو ( taobao )

یکی دیگر از بهترین سایت های عمده فروشی چین تائوبائو می باشد.

این شرکت توسط شرکت علی بابا در سال 2003 فعالیت خود را به صورت گسترده در سرتا سر جهان شروع کرده است و با تمامی کسب و کار های کوچک و بزرگ تبادل تجاری دارد.

این وبسایت در زمینه ی تجاری با فروشندگان و مصرف کنندگان و یا مصرف کننده به مصرف کننده به صورت وبسایت B2C و C2C فعالیت میکند.

این سایت از نظر تعداد کاربر ، با 600 میلیون کاربر فعال با یک میلیارد لیست محصول از پربازدید ترین وب سایت های عمده فروشی چین شناخته شده است و از مزایای خرید از تائوبائو میتوان به ثبت نام رایگان در این سایت برای مشتریان خود اشاره کرد و حدود 800 میلیون کالا از قبیل: زیورالات ، لوازم الکترونیکی ، پوشاک ، لوازم دکور و… را به مشتریان ارائه می دهد.

taobao.com

DHgate ( دی اچ گیت )

DHgate از دیگر سایت های عمده فروشی چین است که در سال 2014 تاسیس شد که دفتر مرکزی آن در چین قرار دارد اما دارای شعبه هایی در آمریکای شمالی ، آمریکای لاتین ، اروپا و دیگر نقاط جهان است

از خدمات موثر این سایت میتوان به رتبه بندی فروشندگان آن اشاره کرد.

این امر سبب شده خریداران جهت اطمینان از خرید خود و کیفیت از شرکت مقابل اطمینان حاصل نمایند.

این سایت در زمینه ی تنوع محصولات بسیار برجسته است : پوشاک ، محصولات آرایشی بهداشتی ، اسباب بازی ، لوازم ورزشی ، لوازم جانبی موبایل ، دکوراسیون داخلی و … از نمونه محصولات موجود در این سایت است و از سراسر جهان امکان خرید از این سایت وجود دارد.

dhgate.com

سایت های عمده فروشی چین
سایت های عمده فروشی چین

سایت ( Deals Machine )

Deals Machine یک شرکت معتبر و بین المللی عمده فروشی در چین است که در اکثر کشور ها در حوزه های تجاری حضور فعال دارد و فعالیت خود را از سال 2011 میلادی شروع کرده است. این سایت مجموعه ای از محصولات پرکاربرد را به مشتریان خود ارائه می دهد که شمال تلفن ‌های همراه ، پخش‌کننده‌ های MP-3/4 ، دوربین ها ، قطعات و لوازم رایانه را شامل می شود و امکان خرید عمده با آنها را به مشتریان خود میدهد.

این سایت یک پلتفرم B2B است که به فروشندگان اجازه میدهد که محصولات خود را ثبت و به فروش برسانند.

عمده ی فعالیت های این سایت در زمینه ی برقراری ارتباط تامین کنندگان و خریداران ( وارد کنندگان ) با هزینه ای مقرون به صرفه است که میتوانید کالای مورد نطر خود را با تعرفه پایین و ارسال رایگان دریافت کنید.

سایت ( E – world Trade )

از معروف ترین و شناخته شده ترین بازار های تجارت الکترونیکی است این سایت تجاری برقراری ارتباط تولید کنندگان متخصص و برند های برجسته ی صنایع مختلف شناخته شده است و بسیاری از کاربران آن را در زمینه تجاری دنبال میکنند.

 e WorldTrade یک پلتفرم B2B آنلاین است که با دارا بودن طراحی مناسب میتوانید انواع محصولات مورد نظر خو را جستجو کنید و خرید کلی ، آسان و به صرفه ای داشته باشید این سایت موجب شده که نمایندگی های برند برای ارائه کنندگان گسترش یابد.

سایت های عمده فروشی چین
سایت های عمده فروشی چین

سایت ( Hi Supplier )

HC360 در سال 1992 فعالیت رسمی خود را شروع کرد و به عنوان یک شرکت ارائه دهنده محصولات تجاری الکترونیکی B2B پیشروی کرده است که مبنای فعالیت خود در فروش اینترنتی و بازاریابی و موسسه ی تجزیه و تحلیل انواع صنعت برای مشتریانش در بسترهای آنلاین است.

این سایت بر فناوری جستجوی خود متکی است تا بتواند پایگاهی گسترده از شرکت های کوچک و بزرگ را گرد هم اورد که در آن یکپارچگی عرضه و تقاضا ایجاد گردد و طیف وسیعی از از اطلاعات تجاری محصولات ارائه گردد.

سایت ( Banggood – بنگ گود )

این سایت از سال 2006 فعالیت خود را شروع کرد این سایت با در نظر گرفتن قیمت پایین برای محصولات خود و همچنین خدمات مناسب و متنوع مورد توجه بازرگانان بسیاری از سراسر جهان قرار گرفته است و به یکی از شناخته شده ترین سایت های عمده فروشی چین تبدیل شده است.

این سایت با هدف ارائه محصولات چینی به سراسر جهان پا به عرصه سایت های B2B گذاشت.

تنوع محصولات در کنار قیمت مناسب و کیفیت و پشتیبانی از کاربران خود اعتبار این سایت را بالا برد واین سایت را به صورت جهانی معروف کرد و از مزایای آن میتوان به خدمات تحویل سریع وکنترل کیفیت کالاها اشاره کرد .

سایت های عمده فروشی چین
سایت های عمده فروشی چین

مزایای خرید از سایت های عمده فروشی چین

در دنیای امروز که تجارت الکترونیک به سرعت در حال رشد است، خرید از چین و تحویل در ایران به عنوان یک راهکار هوشمندانه برای افزایش سود و توسعه کسب و کارها به شما امکان می‌دهد. با این تصمیم استراتژیک، شما قادر به بهره‌مندی از قیمت‌ های استثنایی و تنوع محصولات خواهید بود که به شما کمک می‌کند بازار رقابتی را در بین همتایان خود شکست دهید.

پیشرفت اقتصادی از طریق خرید از سایت های عمده فروشی چین

. خرید از سایت های عمده فروشی چین به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی وارد بازارهای جهانی شوید. تنوع بالای محصولات این سایت‌ها و ارائه محصولات با کیفیت، در معرض دید مشتریان بین‌المللی شما را به عنوان یک کسب‌وکار معتبر و متمایز معرفی می‌کند.

خرید از سایت های عمده فروشی چین به شما این امکان را می‌دهد که از تنوع بالای محصولات بهره‌مند شوید. این تنوع شامل لباس‌ها، الکترونیکی‌ها، اسباب‌بازی‌ها و موارد دیگر است. با این رویکرد، شما قادر به تامین نیازهای گسترده مشتریان خود خواهید بود و همچنین می‌توانید به راحتی به دسته‌بندی‌های مختلف بازار وارد شوید.

سایت های عمده فروشی چین
سایت های عمده فروشی چین

چگونه بهترین سایت های عمده فروشی چین را انتخاب کنیم؟

معتبر بودن سایت

هنگام انتخاب سایت عمده فروشی برای خرید از چین، اطمینان حاصل کنید که سایت انتخابی شما معتبر و قابل اعتماد است. بررسی کامنت ها و نظرات مشتریان به شما کمک می‌کند تا از معتبر بودن سایت اطمینان حاصل کنید.

قابلیت ارائه خدمات پس از فروش

سایت های عمده فروشی چینی که به شما این امکان را می‌دهند تا پس از خرید به راحتی با مشکلات ممکن مواجه شوید و خدمات پس از فروش با کیفیت را ارائه دهند، انتخاب خوبی است. ضمانت کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته از جمله مواردی هستند که می‌توانند انتخاب شما را به سمت یک سایت عالی هدایت کنند.

مزایای خرید از سایت های عمده فروشی چین

یکی از مزایای برجسته خرید از سایت‌ های عمده فروشی چین، افزایش سود و توسعه کسب و کارهاست. با ورود به این بازارها، شما به سرعت بهره‌مند از قیمت‌ های استثنایی محصولات می‌شوید که این امر به افزایش هامش سود شما کمک می‌کند. تنوع بالای محصولات از این سایت‌ها، به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی وارد بازارهای جدید شده و محصولات خود را به مشتریان جدید معرفی کنید.

یکی دیگر از مهمترین دلایل ، جلب مشتریان از سوی سایت‌های عمده فروشی چین ، ارائه تخفیف‌های ویژه است. به دلیل حجم بالای معاملات این سایت‌ها، توانسته‌ اند تخفیف‌های بیشتری را ارائه دهند که این امکان را به مشتریان می‌دهد تا با هزینه کمتر، محصولات با کیفیت بالا را تهیه کنند.

مزایای دیگری برای خرید از این وبسایت ها وجود دارد ، قیمت‌های مناسب از عواملی است که مشتریان را به سمت سایت‌های عمده فروشی چین جلب کرده است. این قیمت‌ها نه تنها به مشتریان انگیزه می‌دهند که بیشتر خرید کنند بلکه شما را در بازار رقابتی به موقع وارد می‌کنند.

تنوع محصولات یکی دیگر از مزایای خرید از این وبسایت ها می باشد ، این سایت‌ها برخلاف فروشگاه‌های محلی، محصولات متنوعی از قبیل لباس‌ها ، الکترونیکی‌ها ، اسباب‌ بازی‌ها و محصولات دیگر ارائه می‌دهند. با این تنوع، شما قادر به پاسخ به نیازهای مختلف مشتریان خود خواهید بود.

نکات مهمی که باید برای خرید از سایت های عمده فروشی چینی بدانید

انتخاب سایت با اعتبار

یکی از نکات اساسی برای خرید از سایت‌های عمده فروشی چین، انتخاب یک سایت با اعتبار است. تحقیق دقیق در مورد سابقه و نظرات مشتریان پیشین از اینکه به هر قراردادی اقدام کنید، حائز اهمیت است. سایت‌های معتبر علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، خدمات پس از فروش و پشتیبانی مناسبی را نیز فراهم می‌کنند.

بررسی استانداردها و گواهینامه ها

قبل از هر خرید، اطمینان حاصل کنید که محصولات مورد نظر شما دارای استانداردها و گواهی‌نامه‌های مربوط به کیفیت و ایمنی هستند. این اطلاعات می‌توانند نشان‌دهنده تعهد سازنده به ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با معیارهای بین‌المللی باشد.

بررسی قیمت‌ها و تخفیف‌ها

یکی از مزایای خرید از سایت‌های عمده فروشی چین، قیمت‌های استثنایی است. اما برای انجام خرید هوشمندانه، تخفیف‌ها و قیمت‌ها را با سایر سایت‌ها مقایسه کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که هزینه‌های اضافی مانند هزینه حمل و نقل به درستی محاسبه شده باشند.

توجه به جزئیات محصولات

قبل از هر خرید، جزئیات محصولات را دقیقاً بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که توضیحات محصول کامل و دقیق است و تصاویر ویدئویی محصول نیز موجود هستند. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا محصول مورد نظر خود را به درستی ارزیابی کنید.

انتخاب روش‌های امن پرداخت

استفاده از روش‌های امن پرداخت مهمترین نکته در فرآیند خرید آنلاین است. از روش‌های پرداخت الکترونیکی اعتباری و بانکی با امکانات امنیتی بالا استفاده کنید. این اقدام می‌تواند اطمینان حاصل کننده‌ترین راه برای مقابله با تهدیدات امنیتی باشد.

مقایسه کیفیت و قیمت

در فرآیند خرید، همیشه کیفیت محصولات را با قیمت مقایسه کنید. گاهی اوقات ارتباط مستقیم بین کیفیت و قیمت وجود دارد. اگر قیمت به نظر شما بسیار پایین است ، احتیاط کنید و کیفیت محصولات را به دقت بررسی کنید.

مدیریت هزینه حمل و نقل

هزینه حمل از چین یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه کل خرید است. به دقت مقدار هزینه حمل و نقل را بررسی کنید و اگر امکان دارد، از تخفیفات و پیشنهادات ویژه در این زمینه بهره‌مند شوید.

توجه به سیاست‌ها و شرایط

پیش از تصمیم‌ گیری برای خرید، سیاست‌ها و شرایط سایت را بخوانید. اطلاعات در مورد سیاست بازپرداخت، گارانتی محصول و سایر قوانین مرتبط با خرید شما را بیشتر می‌کند.

سخن آخر در رابطه با سایت های عمده فروشی چین

در این پست از سایت شرکت چینیران همواره سعی کردیم تا شما را با تعدادی از سایت های عمده فروشی چین و همچین نکات مهمی که باید برای خرید بدانید آشنا کنیم . چنانچه به اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان نیاز داشتید با کارشناسان شرکت بازرگانی چینیران در ارتباط باشید 02162999697

مقالات و اخبار کاربردی

مطالب کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
نیاز به راهنمایی دارید؟