ارتباط با کارشناس فروش

021-62 99 96 97

چینیران

حمل و نقل کالا از چین

حمل و نقل کالا

همه چیز درباره حمل و نقل کالا 

در امور حمل و نقل کالا مواردی وجود دارد، که ذهن تجار گرامی را درگیر خواهد کرد. از این رو برای حمل کالا از چین که به عبارتی واردات کالا محسوب میشود، باید این موارد را بدانید. چینیران با چندین سال تجربه در زمینه حمل و نقل کالا، صادرات و واردات، بسته بندی و انبارداری در چین، ترخیص کالا از چین، ترخیص از کلیه گمرکات کشور و… در کنار شما عزیزان خواهد بود. 

فاصله ایران تا چین با کشتی چقدر است؟

میانگین فاصله بین بنادر چین تا بنادر جنوبی ایران بین 6500 مایل تا 5500 مایل است که با در نظر گفتن 14 گره دریایی برای کشتی‌های اقیانوس‌پیما این زمان بین 18 تا 25 روز است.

مدت‌زمان حمل بار هوایی به ایران چقدر است؟

از زمان تحویل کالا به انبارهای ما در شهرهای مختلف کشور چین  بین 5 تا 7 روز زمان موردنیاز برای تحویل در ایران است.

قیمت روز حمل کانتینر؟

قیمت کانتینر از چین به پارامترهای زیادی مرتبط است که شامل اندازه کانتینر، بندر بارگیری مبدأ، بندر تخلیه مقصد و زمان موردنظر جهت بارگیری که بسته به ترافیک آن زمان با افزایش یا کاهش همراه است. از این‌ رو هزینه حمل دریایی از چین را به‌صورت روزانه و بسته به موارد بالا در نظر می‌گیرند.

برای استعلام از قیمت به‌روز و جزئیات بیشتر با شماره 62999697-021 تماس حاصل فرمایید.

استعلام  کرایه حمل هوایی به ایران؟

حمل بار هوایی به مقصد ایران به چند پارامتر مربوط است که شامل : وزن بار – حداقل میزان ارسال کالا به‌صورت هوایی 45 کیلوگرم است و محدودیتی از بابت وزن بالاتر از این عدد وجود ندارد؛ شرکت هوایی حمل‌کننده بار همچون شرکت هواپیمایی ماهان بسته به این موضوع که تمامی پروازهای بین دو کشور به‌صورت مسافری انجام می‌گیرد و شرکت‌هایی مانند قطر و امارات پرواز باری به مقصد ایران در حال انجام دارند، اختلاف قیمت بین این شرکت‌های مختلف را شاهد هستیم؛ ترافیک هوایی زمان ارسال نیز شامل دیگر مواردی است که در قیمت حمل هوایی تأثیرگذار است به طور مثال بیشترین ترافیک هوایی ارسال بار پیش از تعطیلات سال نو کشور چین است.

استعلام کرایه حمل هوایی به دبی؟

حمل بار هوایی به دبی معمولاً بسیار آسان‌تر از ارسال بار و ارزان‌تر از ارسال بار به ایران است و دلیل این امر نیز تعداد بیشتر پرواز به مقصد ایران و استفاده از هواپیماهای باربری است که مختص حمل بار تولیدشده‌اند همچنین شرکت چینیران با کادری مجرب و کارآزموده در کشور امارات وظیفه ترخیص کالای شمارا با کمترین میزان به عهده می‌گیرد تا از سهم کوچکی در رونق اقتصادی شما حاصل گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل هوایی از چین به امارات مقاله ی حمل بار از چین به دبی را مطالعه نمایید.

استعلام کرایه خرده بار به دبی؟

از سال 1396 که حمل خرده بار به‌تمامی بنادر ایران ممنوع اعلام شد و اجازه صدور قبض انبار تفکیکی برای هیچ‌یک از بارنامه‌های دریایی صادر نگردید یکی از بهترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های جایگزین برای پر کردن خلأ این امر ارسال خرده بار به کشور امارات و ترخیص آن و ارسال مجدد کالا به مناطق آزاد است.

شرکت چینیران بدون در نظر گرفتن ارزش کالا و تنها بر مبنای حجم و وزن کالای شما اقدام به ارسال کالا به مقصد دبی می‌کند و پس از ترخیص ، کالای شمارا به درخواست شما جهت حمل به ایران تحویل کشتی یا لنج موردنظر می‌دهد.

<< شما میتوانید اطلاعات تکمیلی در خصوص حواله یوان چین و همچنین امور ترخیص کالا از چین را به طور کامل مطالعه بفرمائید >>

حمل نمونه از چین؟

با توجه به افزایش هزینه سفر به چین و خرید حضوری و یا عدم امکان سفر مکرر به این کشور یکی از بهترین روش‌ها در خصوص استعلام از کیفیت محصول موردنظر دریافت نمونه از محصول موردنظر است.

شرکت چینیران با در نظر گرفتن نوع کالا و وزن آن اقدام به دریافت کالا از تولیدکننده و ارسال آن به‌صورت DDP (حمل و ترخیص و تحویل کالا) می‌نماید.

هزینه انبارداری در چین به چه صورت است؟

بعضاً اتفاق می‌افتد که شما قصد خرید چند محصول از چند تأمین‌کننده مختلف را دارید و از زمان سفارش تا تحویل کالا در یک‌زمان و به‌صورت یکجا امکان‌ پذیر نیست.

از این‌ رو شرکت چینیران با ایجاد انبارهای سرپوشیده و امن در راستای سهولت در امر خرید کالا اقدام به ارائه خدمات انبارداری در کشور چین نموده است تا در صورت خرید از چند تأمین‌کننده بتوانید از این انبارها برای نگهداری موقت محصولات تا زمان تکمیل محموله استفاده نمایید.

خرید عمده  از شرکت‌های چینی به چه صورت است؟

خرید کالا از کشور چین شامل چند پارامتر مهم است که شامل: سابقه شرکت فروشنده درزمینهٔ تولید آن محصول، بررسی اسناد شرکت تولیدکننده برای پرونده‌های حقوقی،  دریافت نمونه و یا سمپل و در انتها عقد قرارداد. برای اطلاعات بیشتر مقاله ی واردات کالا از چین را مطالعه کنید.

شرکت چینیران با در خدمت داشتن کادری مجرب و باسابقه در امر بازرگانی و عقد قرارداد حقوقی با شرکت‌های تولیدکننده آماده ارائه خدمات خرید کالا از کشور چین و کلیه کشورهای حوزه جنوب شرق آسیا است.

سریع‌ترین راه حمل از چین چیست؟

حمل و نقل کالا به‌ صورت هوایی از سریع‌ترین نوع حمل کالا در تمام دنیاست که به‌طور میانگین زمان موردنیاز برای این امر با توجه به نوع کالا و کشور صادرکننده و طی کردن مراحل تشریفات گمرکی و ارسال، بین 3 تا 10 روز زمان نیاز دارد. برای استعلام از قیمت به‌روز و جزئیات بیشتر با شماره 62999697-021 تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.