ارتباط با کارشناس فروش

021-62 99 96 97

چینیران

تلاش چین برای مقابله با جنگ تجاری آمریکا

تلاش چین برای مقابله با جنگ تجاری آمریکا

چین و مقابله با جنگ تجاری آمریکا

مقامات چین برای مقابله با جنگ تجاری آمریکا از دولت هند دعوت کرده‌اند تا با هم متحد شوند. به گزارش راشاتودی، مقامات چینی از دولت هند دعوت کرده‌اند تا برای خنثی کردن مؤثر اقدامات یک‌جانبه و محافظه‌کارانه آمریکا در ماه‌های اخیر، با هم متحد شوند. طبق گفته ژانگ هان‌هویی، معاون وزیر خارجه چین، چشم‌انداز تنش‌های تجاری بین آمریکا و هند، می‌تواند به نقطه مشترک مهمی در مذاکرات این دو کشور که مورد زورگویی آمریکا قرار گرفته‌اند، تبدیل شود.

ژانگ گفت: محافظه‌کاری تجاری و یک‌جانبه‌گرایی و جنگ تجاری آمریکا به احتمال زیاد در حال رشد است. اینکه چگونه در برابر اقدامات زورگویانه آمریکا و محافظه‌کاری تجاری این کشور واکنش نشان دهیم، سوال مهمی است.

این اظهارات، درست قبل از برگزاری اجلاس سازمان همکاری شانگهای (اس‌سی‌او) انجام شد که بر اساس آن، قرار است این هفته در بیشکک، پایتخت قرقیزستان، برگزار شود. این مقام بلند پایه چینی تاکید کرد که سران دو کشور می‌توانند به درک عمیق‌تری از اجرای عدالت و مقابله با محافظه‌کاری در تجارت جهانی، دست پیدا کنند. علاوه بر این ژانگ ابراز امیدواری کرد دو کشور، در مورد تجارت دوجانبه توافق کنند.

*همچنین بخوانید*

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.