ارتباط با کارشناس فروش

021-62 99 96 97

چینیران

افزایش قیمت کانتینر از چین

افزایش قیمت کانتینر از چین

قیمت کانتینر از چین

افزایش مبتلایان کرونا در چین، افزایش قیمت کانتینر از چین به ایران و دیگر نقاط جهان را در پی داشت. دولت چین با اعمال محدودیت در برخی از استان های این کشور باعث به تاخیر افتادن امور گمرکی و یا حتی لغو حرکت کشتی در برخی از بنادر این کشور شده است. که این امر باعث افزایش تقاضا بر دیگر بنادر این کشور گردیده است.

این افزایش تقاضا باعث کاهش کانتینر و به طبع آن، افزایش قیمت کانتینر از چین شده است. که در این میان کانتینر 40 فوت از متوسط قیمت 6 ماه اول سال 2021 با افزایش 100 تا 130 درصدی مواجه گردیده.

کشتی اورگرین و بسته شدن کانال سوئز

یکی دیگر از عوامل افزایش قیمت کانتیر از چین به ایران و دیگر نقاط جهان بسته شدن کانال سوئز می باشد. کشتی اورگرین در این اتفاق با بستن کانال سوئز باعث کندی و تاخیر در فرایند حمل دریایی در سراسر دنیا گردید. این اتفاق که به گفته دولت مصر ضرر 900 میلیون دلاری را نیز برای آن کشور در پی داشته باعث به تاخیر افتادن هزاران کشتی باربری در سر تا سر جهان شده و این امر باعث شد تا بنادر کشور چین با کمبود کانتینر رو به رو شوند.

هرچند که این روند تا ماه ژوئن قابل برگشت به قبل بود ولی افزایش آمار کرونا در چین باعث تشدید این روند گردید. برای استعلام از آخرین اخبار و اتفاقات در حوزه حمل و نقل بین المللی ما را در چینیران دنبال کنید.

همچنین بخوانید:

برای استعلام از قیمت روز کانتینر و برنامه حرکت کشتی، با شماره ۶۲۹۹۹۶۹۷-۰۲۱ در تماس باشید تا کارشناسان ما در کمترین زمان نسبت به ارائه بهترین قیمت و بهترین مسیر شما را در این امر همراهی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.